Kontakt

Låt oss på Admit ta ett helhetsansvar för ditt företags ekonomi. Vi finns på fem platser i Sverige och tar uppdrag i hela landet.

Hör av dig

Örebro

Henrik Andersson
VD/Kontorschef
henrik.andersson@admit.se
019 19 47 66

Lovisa Marlowe
Redovisningsansvarig
lovisa.marlowe@admit.se
019 19 47 63

Jeanette Ringqvist
Löneansvarig
jeanette.ringqvist@admit.se
019 19 47 51

Alma Evaldsson
Redovisningskonsult
alma.evaldsson@admit.se
019 503 47 71

Anita Grahn
Redovisningskonsult
anita.grahn@admit.se
019 19 47 61

Berit Karlberg
Redovisningskonsult
berit.karlberg@admit.se
019 19 47 52

Birgitta Åkerlund
Lönekonsult
birgitta.akerlund@admit.se
019 19 47 69

Cajsa Widehammar
Lönekonsult
cajsa.widehammar@admit.se
019 503 47 76

Camilla Fast
Lönekonsult
camilla.fast@admit.se
019 19 47 54

Carina Karlsson
Auktoriserad redovisningskonsult
carina.karlsson@admit.se
019 503 47 73

Carolina Helgesson
Redovisningsspecialist
Auktoriserad redovisningskonsult
carolina.helgesson@admit.se
019 19 47 67

Debbie Nordhammer
Lönekonsult
debbie.nordhammer@admit.se
019 19 47 65

Isabella Kindbom
Redovisningskonsult
isabella.kindbom@admit.se
0585 73 89 97

Louise Alsterfors
Redovisningskonsult
louise.alsterfors@admit.se
019 503 47 72

Maria Hedström
Lönekonsult
maria.hedstrom@admit.se
019 503 47 70

Martin Gustafson
Redovisningskonsult
martin.gustafson@admit.se
019 19 47 68

Mats Sandqvist
Auktoriserad redovisningskonsult
mats.sandqvist@admit.se
019 19 47 58

Max Krönström
Redovisningskonsult
max.kronstrom@admit.se
019 19 47 57

Monica Jansson
Redovisningskonsult
monica.jansson@admit.se
019 19 47 56

Oskar Forsström
Redovisningskonsult
oskar.forsstrom@admit.se
019 503 47 74

Robin Kihlström
Redovisningskonsult
robin.kihlstrom@admit.se
019 19 47 64

Sofia Johansson
Redovisningskonsult
sofia.johansson@admit.se
019 19 47 55

Therese Aboud
Redovisningskonsult
therese.aboud@admit.se
019 19 47 59

Tobias Berglund
Redovisningskonsult
tobias.berglund@admit.se
019 19 47 53

Ulrika Blesell
Redovisningskonsult
ulrika.blesell@admit.se
019 19 47 60

Sundsvall

Kjell Westermark
Kontorschef
kjell.westermark@admit.se
060 701 89 41

Anita Lindström
Redovisningskonsult
anita.lindstrom@admit.se
060 701 89 44

Daria Melnyk
Redovisningskonsult
daria.melnyk@admit.se
060 701 89 43

Emma Holmroos
Redovisningskonsult
emma.holmroos@admit.se
060 701 89 42

Lisbeth Wåhlstedt
Redovisningskonsult
lisbeth.wahlstedt@admit.se
060 701 89 46

Yen Bui
Redovisningskonsult
yen.bui@admit.se
060 701 89 45

Karlskoga

Liselott Abrahamsson
Kontorsansvarig
liselott.abrahamsson@admit.se
019 12 79 61

Marie Bergström (föräldraledig)
Redovisningskonsult
marie.bergstrom@admit.se
0585 73 89 22

Lekeberg

Jonas Björler
Redovisningskonsult
jonas.bjorler@admit.se
0585 317 04 / 070 929 96 08

Stockholm

Eva Blomqvist
Kontorsansvarig
eva.blomqvist@admit.se
08 505 934 32